Nacházíte se: Home >> Sortiment >> Šikmé střechy >> Střešní šindel

Střešní šindel


Charvát - Asfaltové střešní šindele

sindele-charvatCharBITasfaltový střešní šindel s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné rohože. Povrch asfaltových střešních šindelů je tvořen jemným minerálním posypem na straně spodní a směsí barveného granulátu na straně horní. CharBIT asfaltový střešní šindel je určen pro vytvoření vrchní vrstvy střešního souvrství se sklonem 15° - 85°.
Vyrábí se v barvách: černá, mix červená, mix zelená, mix hnědá.

- charBIT AS šindel OBDÉLNÍK

- charBIT AS šindel DELTA

- charBIT AS šindel BOBROVKA

- charBIT AS šindel HEXAGONAL

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.charvat.cz/sortiment/stresni-sindele.


ONDULINE - Asfaltové střešní Bardoline

bardoline residential 3Střešní šindele BARDOLINE® zajišťují dokonalou hydroizolaci střešního pláště a přinášejí vynikající estetický výsledek.

Snadná manipulace a realizace
Střešní šindele BARDOLINE® jsou snadno použitelné na všechny typy střech nejrůznějších tvarů a to díky vynikající flexibilitě materiálu. Realizace je nenáročná a rychlá. Vaše střecha bude mít spolehlivou ochranu jak v případě nové realizace, tak v případě rekonstrukce. Střešní šindele BARDOLINE® vytvářejí lehký střešní sytém s atraktivním vzhledem. Tyto přednosti umožňují projektantům a architektům vytvářet ojedinělá řešení pro každý projekt.

Snadné přizpůsobení jakékoliv konstrukci
Kotvení střešních šindelů BARDOLINE® se provádí pomocí kvalitních pozinkovaných hřebíků se zvýšenou odolností proti vytažení. V některých případech lze realizaci provádět pomocí natavování. Jako podklad můžeme použít odpovídající dřevěné bednění, nejlépe je však použít velkoformátové OSB III desky, popřípadě odpovídají překližku.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na http://cz.onduline.com/bardoline®-systém.


KVK Parabit - střešní šindele KERABIT a ARISTOLINE

sindel kvkModifikované asfaltové šindele KERABIT se používají jako střešní krytina šikmých a strmých střech. Pod šindeli KERABIT je optimální použít vyrovnávací a separační vrstvu K-BASE. Šindele KERABIT i podkladní vrstva K-BASE se přibíjejí k dřevěnému záklopu.

Hlavní přednosti šindelů KERABIT

 • SBS plně modifikované šindele, výhody při montáži, montáž šindelů v delším období v roce
 • Samolepicí plochy po celé šíři šablony, jistější zajištění přilepení šindelů
 • 100% voděodolný systém
 • Dlouhodobá životnost šindelové krytiny s 15-ti letou zárukou výrobce
 • Nehlučná krytina při větru nebo dešti
 • Kvalitní šindele za přijatelnou cenu

Více informací a kompletní sortiment naleznete na http://www.kvkparabit.com/ostatni-sortiment/sindele-kerabit/.


IKO - asfaltové šindele

IKOIKO – Je na českém trhu jedním z nejvýznamnějších výrobců a prodejců asfaltových šindelů se širokou škálou tvarů a barevných odstínů.

5 důvodů proč si vybrat šindelovou střechu IKO:

 • Extrémní odolnost proti počasí
 • Nízké náklady v porovnání s ostatními tradičními střešními materiály
 • Jednoznačně moderní vzhled
 • Přirozeně spolehlivost
 • Perfektní izolační vlastnosti IKO

Platinová záruka: Platinová záruka na šindele IKO je jedinečný koncept záruk u šindelových střech: v případě reklamace pokrývá tato záruka nejen materiál, ale i náklady na pokládku, odstranění odpadu, dopravu...stručně řečeno, Vaše střecha má 100% záruku. IKO poskytuje platinovou záruku na všechny šindele dodané z výrobního závodu IKO Ham. Na šindele IKO Superglass se vztahuje platinová záruka 5 let na ostatní šindele poskytuje IKO platinovou záruku 10 let.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.iko.cz.


TEGOLA - Střešní šindele

tegolaNabízíme sortiment asfaltových šindelů na trhu. Naše výrobky, díky technickým vlastnostem a estetické hodnotě, jsou schopny uspokojit nejrůznější architektonické požadavky a současně zaručují odolnost vůči atmosférickým vlivům, dlouhou životnost, minimální nároky na údržby, snadnou a rychlou pokládku, což jsou skutečné hodnoty pro bydlení ve třetím tisíciletí.

KRYTINA Z MĚDI. V roce 1993 naše sotisfikované výrobní technologie umožnily nové zhodnocení starobylého a prestižního materiálu, kterým je měď. Vznikly šindele Prestige, které umožňují provedení "celoměděných" střech.

Tegosolar. První fotovoltaický střešní šindel na světě. Systém je založen na přeměně sluneční energie v energii elektrickou využitím fotovoltaických článků z amorfního křemíku. Vlastní článek je trojvrstvý. To umožňuje využití celého spektra slunečního záření. Jedna vrstva využívá červenou a infračervenou složku světla, druhá vrstva zelenou složku a třetí vrstva fialovou a ultrafialovou složku světla.

Panely jsou pružné a ohebné. Nevyžadují žádnou speciální podkladní konstrukci. Lze je jednoduchým způsobem montovat na záklop střechy místo střešní krytiny (s tím souvisí mimo jiné i úspora nákladů na pořízení a montáž krytiny). Materiál je lehký, plochý, pochozí. Díky povrchové úpravě mají panely samočistící schopnost, takže jejich údržba není nutná. Fotovoltaická krytina TEGOSOLAR je díky využití amorfního křemíku méně citlivá na horizontální i vertikální orientaci, na povrchovou teplotu střechy i na lokální zastínění, než je tomu u systémů z krystalického křemíku.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.tegola.cz.


KATEPAL

Katepal – Jedinečný systém adheze - zaručuje vodotěsnost a dlouhou životnost střešního asfaltového šindele.

Když vybíráte, vezměte v úvahu skvělé vlastnosti střešní krytiny KATEPAL Střešní šindel vyrábíme již přes 50 let a stejně dlouho slouží spokojeným uživatelům odborně položené střechy KATEPAL z oxidovaného bitumenu.

Navíc jsme od roku 2005 přešli u výroby všech typů šindelů na ještě lepší materiál a šindele SuperKatepal vyrábíme z kvalitního SBS modifikovaného bitumenu v 1.třídě kvality ( EN 544).

Modifikovaný šindel má vyšší životnost a pomaleji stárne a jako střešní krytina obstojí i v nejtvrdších podmínkách. Nedáváme prázdné sliby. Vyrábíme ověřenou kvalitu...

POKRYJTE SI PROTO STŘECHU STŘEŠNÍM ŠINDELEM SUPERKATEPAL.
Distribuce šindele KATEPAL probíhá na území ČR již 15.rokem a za toto období bylo prodáno a nainstalováno zhruba 2,6 milióny m2 asfaltového střešního šindele. Každý rok výrobní závod KATEPAL OY investuje nemalé prostředky na výzkum, vývoj, pravidelné zkoušky a certifikaci střešních šindelů KATEPAL, a neustále prohlubuje kvalitu celého systému i jeho celkovou životnost, při zachování pravidelné externí kontroly výroby a výrobních postupů.

V návaznosti na kvalitu materiálu a doporučenou materiálovou skladbu (lepenka KATEPAL U-EL a originální příslušenství), může finská firma KATEPAL Oy garantovat záruku 30 let, neboť šindele dosahují životnosti 60 let.

Již od pradávna se traduje, že střecha je nejdůležitější části domu, nesnažte se proto na investici do své střechy ušetřit a kupte si léty prověřený, svou kvalitou proslulý a na českém trhu již tradiční, originální a ve Finsku vyráběný šindel KATEPAL a my Vám garantujeme záruku 30 let a vyšší životností střešního pláště Vaši investici rozumně zhodnotíme…Máte zájem o nákup střešní krytiny?

Jméno a příjmení (*):
E-mail (*):
Bezpečnostní kód:
Vložte prosím text z obrázku:
Telefon:
Text zprávy (*):

Sortiment - šindel:


logo-charvat


logo onduline


logo-KVK-Parabitlogo-IKO


logo-TEGOLA


logo-katepal

Proč zvolit STALAK

Dodáním od nás získáte

Rychlý kontakt

Rychnov nad Kněžnou:
tel.: 494 531 012, 494 539 481
fax:
494 531 011
mob.: 777 796 794
e-mail: stalak@stalak.cz

Naši partneři