Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.
Nacházíte se: Home >> Sortiment >> Šikmé střechy >> Plechové

Plechové střešní krytiny


KJG - lehká střešní krytina UNI 1 a UNI 2

KJG-schemaÚčel a způsob použití strešní krytiny UNI1 a UNI2: Strešní krytina UNI1 a UNI2 je určená na vytváření lehkých strešních plášťů pro střechy s min. sklonem 14° s příčným spojem, nebo pro střechy s min. sklonem 12° bez příčných spojů s osovou vzdáleností laťování 350 mm nebo 400 mm podle použitého typu modulu.

Minimální délka je 475 mm (pro modul 350) a 525 mm (pro modul 400). Maximální délka je 6500 mm (pro modul 350 i 400). Životnost výrobku je závislá na prostředí a povrchové úpravě. Požadovanou životnost je možné dosáhnout použitím adekvátních povrchových úprav.

Strešní krytina UNI1 a UNI2 se vyrábí tvarováním za studena z ocelového nebo hliníkového plechu do tvaru vlnitého profilu s příčnými prolisy. Výrobní proces je zautomatizovaný a proto můžeme dodávat objednanou krytinu na požadovanou délku.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.kjg.sk


Lindab - střešní krytina, okapový systém

prazakKrytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Moderní materiál je předurčuje k užití na novostavby, současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce  starších objektů. Své uplatnění nachází v městské zástavbě i  na venkovských staveních.

Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Ochranné vrstvy Polyester nebo HB Polyester dávají spolu s ocelovým jádrem krytinámě Lindab odolnost a pevnost, díky které velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým jsou vystaveny nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech.  Charakteristickou vlastností pro krytinyu Lindab je snadná a rychlá montáž, životnost 40 - 60let a minimální údržba.

ref-okap-VOkapový systém LindabRainline je nejkompletnější vyzkoušený systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Nyní je na okapový systém Lindab Rainline poskytována ZÁRUKA 30let.

Systém LindabRainline se skládá z množství prvků, které jsou potřebné pro dokonalé odvodnění střech a je osvědčený a vyzkoušený na střechách v každém podnebí - v oblastech s velkým množstvím sněhu a silnými mrazy, stejně tak i v zemích, kde je velmi teplo a hodně slunečných dnů.

Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu.

Materiál je velmi vhodný i pro použití v agresivním prostředí, např. v chemickém a ropném průmyslu.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.lindab.cz.


PREFA 

prefa

Jako žádná jiná získala společnost PREFA Aluminiumprodukte GmbH v posledních 60 letech jméno i mimo rakouské hranice svým vývojem, výrobou a prodejem střešních a fasádních systémů z hliníku.

10 VÝHOD:

  • Odolná proti bouřkám!
  • Rezuvzdorná!
  • Nerozbitná!
  • Lehká!
  • Pěkná!
  • Barveně stálý povrch!
  • Optimální pro rekonstrukce!
  • Kompletní servis!
  • Ekologická!
  • 40 let záruky!

Široká nabídková paleta až 11-ti standardních barev.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na http://cz.prefa.com/


RUUKKI

ruukki

Ruukki působí v České republice již od roku 1996. Je mezi zákazníky známá především jako dodavatel opláštění a nosných prvků pro průmyslové a komerční budovy a dále jako dodavatel hutních materiálů, speciálních ocelí a komponentů z nich. Pro spotřebitele je synonymem lehkých střešních krytin a odvodňovacího systému pro Vaše domy.

Zářným příkladem je střešní profil Monterrey, který je perfektní volbou pro širokou škálu typů krajiny a domů. Právě proto je nejoblíbenějším z našich modelů. Díky nižšímu profilu dodá krytina Monterrey Vaší střeše uklidňující vzhled.

Monterrey je dostupná ve třech variantách – Premium, Plus a Standard, které se liší povrchovou úpravou a tím i délkou technické záruky – 50, 40 a 30 let.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.ruukki.cz


SATJAM - střešní krytina, okapy a příslušenství střech, trapézové plechy 

SATJAM-Roof2

Střešní krytiny: široký výběr střešních krytin vhodných jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby, vám dává jedinečnou příležitost vybrat si právě to, co potřebujete. K dispozici vám bude ucelený systém, který řeší zastřešení vašeho domu po estetické i funkční stránce.

Okapy a příslušenství střech: okapy, o které se nemusíte starat. Bezúdržbový okapový systém, který splňuje vaše požadavky na funkčnost i estetiku. Stejně jako moderní příslušenství pro střešní plášť je významným doplňkem vaší nové nebo rekonstruované střechy.

Trapézové plechy a příslušenství střech: trapézové plechy nachází v moderním stavitelství nejrůznější uplatnění - od jednoduchých střešních krytin až po konstrukční prvky v rámci velkých stavebních projektů. Se stěnovými kazetami a dalšími fasádními prvky jsou základem lehkých opláštění.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.satjam.cz.


CLARA - plechové střešní krytiny 

CLARA Karin-AL-9005-mat

Clara je novou značkou střešních krytin na českém trhu. Vznikla s cílem nabídnout zákazníkům kvalitní materiály s prokazatelným původem. Proto jsou jejími dodavateli přední světový producenti hliníku a oceli. Mezi ty patří norské Hydro a švédská SSAB nebo největší globální výrobce oceli, ArcelorMittal. Celé portfolio střešních krytin Clara je vytvořeno tak, aby pokrylo široké spektrum kvalitativních materiálových tříd, barevných možností, povrchových úprav a profilů.

střešních krytin Clara je složeno ze tří kvalitativních tříd materiálů – Luxury, Ambiente a Classic. Dohromady tvoří jednašedesát kombinací barevných a povrchových úprav. Materiály pro jejich výrobu dodávají přední světoví zpracovatelé hliníku a oceli, norské Hydro, švédské SSAB nebo globální dodavatel ArelorMittal.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.clara-strechy.cz.


Máte zájem o nákup střešní krytiny?

Jméno a příjmení (*):
E-mail (*):
Bezpečnostní kód:
Vložte prosím text z obrázku:
Telefon:
Text zprávy (*):

Sortiment - plechové:


logo_lindab


logo_satjam


logo-rheinzink


logo_PREFA


logo_KJG


logo-ruukki


logo-CLARA

Proč zvolit STALAK

Dodáním od nás získáte

Rychlý kontakt

Rychnov nad Kněžnou:
tel.: 494 531 012, 494 539 481
fax:
494 531 011
mob.: 777 796 794
e-mail: stalak@stalak.cz

Naši partneři