Nacházíte se: Home >> Sortiment >> Šikmé střechy >> Plastové

Plastové střešní krytiny


CAPACCO

krytina-capaccoCapacco je maloformátová skládaná střešní krytina. Používá se pro pokrývání šikmých a strmých střech. Je určena pro novostavby i pro rekonstrukce. Krytinu ocení zejména ti, kteří upřednostní výrazný vzhled a zajímavou cenu. Její další předností je nízká hmotnost – předurčeno pro rekonstrukce, protože není třeba zesilovat krov. Složení krytiny zaručuje její mrazuvzdornost, nárazuvzdornost, odolnost vůči biologické degradaci a povětrnosti.

Zpracovává se klasickým pokrývačským nářadím. Je šetrná k životnímu prostředí. Svou černošedou barvou připomíná přírodní břidlici. Vzhledem k použitému materiálu (PVC je samozhášivé) se krytina vyznačuje velmi dobrou odolností proti hořlavosti.

Od března 2013 dodáváme novou verzi střešní krytiny SK1 a SK2 Capacco – umělá břidlice. Svým vzhledem dokonale imituje přírodní břidlici. Je opatřena pěti montážními otvory pro snazší pokládku a identifikačním logem na spodní straně.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.capacco.cz.


EKOTERNIT - plastová střešní krytina

krytina-ekoternitPlastová střešní krytina EKOternit je vyráběna z recyklovaného plastu. Materiál použitý pro výrobu je vysoce odolný jak proti povětrnostním vlivům, tak i mechanickému poškození. Z hlediska tvárnosti lze krytinu velmi úspěšně použít u půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování.

Střešní krytina je vhodná na rodinné domy, na pergolu, haly, garáže i průmyslové objekty.

Hlavní výhody krytiny Ekoternit:

  • Lehká – od 10,92 kg/m2
  • Stálobarevná – je plně probarvená
  • Bezúdržbová – bez dalšího ošetření
  • Pěkný vzhled – imituje přírodní břidlici
  • Nerozbitná – je stále pružná a pochůzná
  • Odolná vůči UV záření – dlouhodobé použití ve venkovních podmínkách
  • Cenově dostupná
  • Záruční doba – na materiál poskytujeme záruku 20let

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.ekoternit.cz.


EUREKO

krytina-eurecoPlastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě ve firmě REGRA PLAST spol. s r.o. jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let.

BŘIDLICE Z PLASTU: pro montáž šablon se používají měděné nebo hliníkové hřebíky 2,5 x 25 mm. Pokládka šablon se provádí na bednění ze suchých úzkých prken o minimální tloušťce 20 mm, na které se použije jako podklad hydroizolační fólie s přesahem minimálně 50 mm. Samotnou pokládku je nutno uskutečnit s protivichrovou ochranou. Zavichrování se provádí měděnými nebo pozinkovanými sponami , obdobně jako u vláknocementových krytin. Pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod se používají speciálně vyvinuté doplňky z plastů. Stejně tak mohou být použity standardní klempířské výrobky. Použitím plastových doplňků můžeme předejít předčasným opravám střech z důvodu případné nižší životnosti ostatních materiálů.

ŠINDEL Z PLASTU: Výrobek EUREKO - DDS je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze dřeva. Byl speciálně vyvinut jako střešní krytina a obklad se všestranným použitím. Proto je vhodný nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd. Díky doplňkům DDU a DDN lze pak pokrývat a obkládat ty nejrozmanitější tvary. Výhodou plastového šindele je obzvláště jeho dlouhá životnost bez nutnosti údržby, váha, nenasákavost a nepropustnost. Odolává slunci, dešti, mrazu, náhlým změnám teplot, mechům, lišejníkům a zásaditým látkám.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.eureko.org.


Máte zájem o nákup střešní krytiny?

Jméno a příjmení (*):
E-mail (*):
Bezpečnostní kód:
Vložte prosím text z obrázku:
Telefon:
Text zprávy (*):

Sortiment - plastové:


logo-Capacco


logo-Ekoternit


logo-EurecoProč zvolit STALAK

Dodáním od nás získáte

Rychlý kontakt

Rychnov nad Kněžnou:
tel.: 494 531 012, 494 539 481
fax:
494 531 011
mob.: 777 796 794
e-mail: stalak@stalak.cz

Naši partneři