Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.

STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát. STALAK s.r.o. | Střešní krytiny, střešní okna, izolace, polykarbonát.
Nacházíte se: Home >> Sortiment >> Střešní okna a světlíky

Střešní okna a světlíky

 

VELUX - střešní okna, rolety, žaluzie

stresni-okna-velux

Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní řešení, které představují střešní okna.

Bezúdržbové okno GGU. Kyvné okno GGU s ventilační klapkou nabízí navíc zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům a elegantní vzhled.

Lemování. Zajišťuje dokonalé a vodotěsné osazení střešního okna do střechy. Lemování EDW 2000 je výhodné balení lemování a zateplovací sady BDX.

Rolety a žaluzie. Ať už potřebujete zastínění, ochranu před slunečním žárem nebo úplné zatemnění, tou nejlepší volbou pro vaše střešní okna jsou dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX.

Světlovod. Světlovod je určený pro přivedení denního světla do místností, které jsou uprostřed dispozice domu či bytu.

Okna do ploché střechy. K prosvětlení místností pod plochou střechou bez oken nebo jako další doplňující okno v případě hlubších místností.

Montážní doplňky. Slouží k usnadnění montáže střešního okna VELUX a optimální izolaci okna. Použití zateplovací sady BDX prodlužuje záruku na střešní okno na 10 let.

Záruka až 10 let. Zakoupením střešních oken VELUX jste Vaši domácnost vybavili kvalitními výrobky, které se vyznačují optimální funkčností, moderním designem a vysokou životností.

Více informací a kompletní sortiment naleznete na www.velux.cz.

 

DAKEA - střešní okna

dakea-best

DAKEA GOOD je dostupné, přesto však vysoce kvalitní střešní okno, určené pro nízkorozpočtové projekty. Okna Dakea Good mají konstrukci se středovým závěsem a úzkým dřevěným rámem, díky němuž vypadá okno při pohledu zevnitř odlehčené. Okno je vybaveno větrací klapkou a rukojetí se dvěma dodatečnými polohami, což umožňuje pohodlné větrání místnosti. V kvalitě oken Dakea Good nepřipouštíme žádné kompromisy, proto jsou opatřena dodatečnou vrstvou laku a tvrzeným vnějším sklem pro vyšší odolnost a komfort při používání. Na okna Dakea Good je poskytována 20letá záruka.

DAKEA BETTER je klasické střešní okno se středovým závěsem dovedené k dokonalosti. Vyznačuje se vynikajícími energetickými vlastnostmi a zvýšenou pevností, které společně zajišťují světlo a pohodlí vašeho domova. Okna Dakea Better jsou opatřena dodatečnou vrstvou laku a tvrzeným vnějším sklem pro vyšší odolnost a bezúdržbové používání. Okno je vybaveno větrací klapkou (pro pasivní větrání) a rukojetí se dvěma přídavnými polohami, která umožňuje flexibilní a pohodlné větrání.

DAKEA BETTER PVC přinášejí všechny výhody oken se středním závěsem, přičemž jsou vyrobena z bezešvého PVC, které lze snadno čistit. Vodotěsná okna Dakea Better PVC jsou výbornou volbou pro kuchyně a koupelny, kde se hromadí nečistoty a vlhkost hraje důležitou roli. Jejich moderní vzhled se výborně hodí do každé místnosti, kde vyžadujete bezúdržbová okna, jež lze snadno čistit. Okna Dakea Better PVC se vyznačují vynikajícími energetickými vlastnostmi, zvýšenou pevností a tvrzeným vnějším sklem, které společně zajišťují světlo a pohodlí vašeho domova. Okno je vybaveno rukojetí se dvěma přídavnými polohami, jež umožňuje flexibilní a pohodlné větrání. K dosažení vyššího pohodlí údržby a lepších energetických vlastností jsou okna Dakea Better PVC opatřena skly s vrstvou oxidu titaničitého Titan Glass – bezúdržbovým, ekologickým sklem s vynikajícími hodnotami koeficientu U.

DAKEA BEST jsou střešní okna s horním závěsem, která se vyznačují vynikající kvalitou a energetickými vlastnostmi. Díky konstrukci s horním závěsem poskytují okna Best maximální okenní plochu, ať už kvůli lepšímu výhledu, větší flexibilitě montážní výšky nebo pohodlnější manipulaci s okenním křídlem. Okna Dakea Best jsou opatřena dodatečnou vrstvou laku, tvrzeným vnějším sklem a rámem o větší tloušťce pro vyšší odolnost. Okno je vybaveno větrací klapkou (pro pasivní větrání) a rukojetí se dvěma přídavnými polohami, která umožňuje flexibilní a pohodlné větrání. K dosažení vyššího pohodlí údržby a lepších energetických vlastností jsou okna Dakea Best opatřena skly s vrstvou oxidu titaničitého Titan Glass – bezúdržbovým, ekologickým sklem s vynikajícími hodnotami koeficientu U.

Dakea Best PVC je prostě nejlepší volbou do kuchyně nebo koupelny. Kromě toho, že konstrukce PVC okna je odolná proti vlhkosti,lze ji i jednoduše čistit. Větrací klapka poskytuje nejlepší možnou cirkulaci vzduchu. Okna Dakea Best PVC se vyznačují vynikajícími energetickými vlastnostmi, zvýšenou pevností a tvrzeným vnějším sklem. Tyto vlastnosti společně zajišťují světlo a pohodlí vašeho domova. Okno je vybaveno větrací klapkou, která umožňuje ještě lepší cirkulaci vzduchu. K dosažení vyššího pohodlí údržby a lepších energetických vlastností jsou okna Dakea Best PVC opatřena skly s vrstvou oxidu titaničitého Titan Glass – bezúdržbovým zasklením s vynikajícími energeticky - úspornými vlastnostmi.


roto

ROTO - střešní okna

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

 

FENESTRA

fenestra

Zárukou kvality střešních oken FENESTRA není pouze výběr těch nejkvalitnějších materiálů, použití moderních technologií, ale i důsledná kontrola po celou dobu výrobního procesu. Výsledky jsou přenášeny do identifikačního štítku každého výrobku. Tento systém zajišťuje deklarovanou kvalitu a umožňuje poskytnutí mimořádně vysoké záruky – 15 let. Na střešní okna FENESTRA řady THERMICAL je při instalaci spolu se zateplovací sadou THERMOS poskytována záruka 15 let. Na okna řady EXCELLENT je poskytována záruka 10 let. Mimořádně vysoká záruka kvality je výsledkem spojení více než 17-ti let zkušeností s výrobou střešních oken a nejmodernějších materiálů a technologií. Na okna řady POPULAR je poskytována záruka 5 let. Všechny výrobky společnosti FENESTRA střešní okna, s.r.o. získaly v roce 2004 evropský certifikát CE, umožňující prodej střešních oken v celé Evropské unii.

Střešní okna FENESTRA jsou vyrobena z ekologických a zdravotně nezávadných materiálů. Nezávadnost je osvědčena hlavním hygienikem České republiky. FENESTRA střešní okna, s.r.o. uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. a zapojila se do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-F00040230.

 

FAKRO

fakro

FAKRO je výrobcem široké nabídky produktů, které umožňují komfortní život v podkroví. Patří k ním: Střešní okna různých konstrukcí a různých způsobů otevírání: kyvná okna, okna se zvýšenou osu otáčení, okna výklopně-kyvná, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky. Doplňky pro střešní okna: žaluzie, vnitřní a vnější rolety, vnější markýzy, motorové ovládání, systémy dálkového ovládání, protikouřové sytémy. Solární kolektory.

FAKRO představuje rovněž světového výrobce půdních schodů, který nabízí pestrou řadu produktů se širokou možností použití.

 

ZIMA

okna-zima

Společnost Truhlářství ZIMA s.r.o. patří k významným výrobcům dřevěných střešních oken a eurooken v České republice. Firma vznikla v roce 1990 nejprve jako výrobce střešních oken, v roce 1995 poté došlo k rozšíření výroby o dřevěná eurookna. Výrobní prostory společnosti se nachází v areálu bývalých dřevařských závodů v obci Potštejn ve Východních Čechách.

Dlouholetá tradice výroby za použití nejmodernějších technologií je zárukou vysoké kvality našich výrobků. Od počátku výroby je součástí našich služeb i odborná montáž oken, záruční a pozáruční servis. Naše výrobky jsou pravidelně prezentovány na nejvýznamnějších stavebním veletrzích v České republice.

 

Máte zájem o nákup střešních oken?

Jmno a p?jmen (*):
E-mail (*):
Bezpe?nostn kd:
Vlote prosm text z obrzku:
Telefon:
Text zprvy (*):

Sortiment - st??n okna


logo_Velux


logo-DAKEA


logo-roto


logo-fenestra


logo-fakro


logo-zima

Proč zvolit STALAK

 

Dodáním od nás získáte

 

Rychlý kontakt

Rychnov nad Kněžnou:
tel.: 494 531 012, 494 539 481
fax:
494 531 011
mob.: 777 796 794
e-mail: stalak@stalak.cz

 

Naši partneři